Participanti 2022

Participanti 2022 Columbodrom Cajvana

Lista cu participanții pentru anul 2022 – în curs de actualizare

Nr.crtNume PrenumePorumbei
1Racolta Sorin7
2Pali Butiri14
3Mustatea Adrian7
4G+G+B7
5Angela Marioara7
6Gurau Nicu + Costi21
7Cernovschi7
8Bizgan Mihai7
9Flutur Stefan21
10Bizgan Adrian7
11Florin+Anisoara7
12Bochis Samuel7
13Team All Pour One TP7
14Szavu Ioan7
15Fratii Grosu7
16Nichitean Arcodie21
17Diaconescu Daniel7
18Lucan Cristian7
19Ceica Bogdan7
20Suliman Rizvan14
21Team Niculce7
22Dranco Ionut + Fii7
23Hurjui Cristi + Adi14
24Andreica Nicu14
25Stratu7
26Curelusa Valentin7
27Chideriuc Eugen + Alex9
28Gica Botniras7
29Hatmanu7
30Voicu Vlad7
31Doroftei Vasile7
32Morosan Ionut7
33Avram Marcel7
34Avram + Ovidiu Butuc7
35Prepelita Nicolae7
36Braguta Vitalie7
37GORBATOVSCHI DUMITRU7
38Andreica Toader+ Onofrei7
39Cristi Matrio + Jean Loup14
40Senciuc Cornel14
41Senciuc Doru7
42Butnaras + Halauca7
43Mitrofan + Holbura7
44Morosan + Costica21
45Sinaucean Vasile + Gabi21
46Alina + Gabriela14
47Iacoban Daniel14
48VBS London7
49Teo Gohor7
50Cek Bomei + Gabi Soldan14
51Corbu Dorin + Aldea Bogdan7
52Liviu Glenghelovschi7
53Vasile + David7
54Manole + Muceanu7
55Giani + Maya14
56Sirmache Daniel7
57Sfirnoziuc + Vladean7
58Bochis Moise7
59Iacoban Cristian7
60Timofteoaie Petru7
61Chiriac + Ceica7
62Gica Gurau28
63Radacina7
64Popovici Paul7
65Brezan21
66Cotlet Ionel7
67Ihmatiuc Vasile7
68Dediu Daniel7
69Doncean21
70Gagea14
71Lazurca Arcip7
72Team Daniel + Ema7
73OLARI+MIHALAS6
74Tudose + Jantea6
75Fratii Chindris G+V14
76Sinaucean Gheorghe14
77One Nicu13
78Boca Florin21
79Andronache Marius6
80Oniciuc + Bulgaru7
81Puiu Constantin7
82TEAM CRD12
83Denut Lucescu12
84Logofatu Nicu + Toader Finel6
85Tatiuc George + Toader Finel6
86Fratii Zobrea6
87Sebesi Attila6
88Gurau Gavril6
89Olari Ghita+ Gabriel6
90Erdely Beniamin6
91Puscuta Gavril7
92Tanase Alexandru6
93Oly + Costy6
94Oly6
95Moisie P7
96Costan Ovidiu+Marian6
97Ihnatiuc Vasile6
98Team Doroftei + Bacanet6
99Sami Dragosanu + Florin Marian6
100Adi Ursulet12
101V Ioan6
102Montalto6
103Bucsa Stefan12
104Claudiu si Ariana6
105Ferariu Ghe6
106Cezar12
107Balan6
108Lavric Ghe6
109Gabi Boboc6
110Patru Bogdan6
111Adrian Megaja7
112Great Loft Pigeons Racing14
113Roman Ion7
114Buzincu Radu7
115Andreica Gavril14
116Team RRS12
117TTO Team12
118Minut Ionel12
119Olari6
120Team Bizgan Fanel + Sophia6
121Fam. Setreanu6
122Fratii Ghindris G+V7
123Constantin Puiu + Alex D7
124Racolta Roxana + Laura12
125Tataru Eugen + Gabriel12
126Manea Adrian12
127Valy Iluan14
128Dan Toader + Lungu Marius12
129Valy Titeni + Mitica7
130Fratii Chindris6
131Chindris Vali + Emanuel6
132Kaju14
133Team N13
134Balint Iuliu21
135Vraci (Zoro)6
136Luca Bogdan6
137Bizu + Bizu Jr.6
138Ariciu Catalin + Teodora12
139Beledeanu Domenic + Damy14
140Hariuc6
141Grecu Ervin6
142Fratii Iacoban6
143Perijoc Marian7
144Perijoc Andrei Ioan7
145Danut Vasile6
146Team Cry6
147Cires Dumitru7
148Paladuta Daniel7
149Chitu Daniel6
150Asoltanei G+P6
151Team Radu Moldovan2
152Adrian Samuel6
153Pascan Petrica12
154OLR Super Star6
155Marginean + Parau12
156Cristian + Monica12
157Copil Daniel6
158Bondar Andrei + Sabau Doru6
159Rudorfer Michael6
160Josef Kusser6
161Farcal Luca2
1438

Capacitatea maxima a columbodromului este de 2550 porumbei.

Înscrierile se fac telefonic la domnul Boca Dumitru – 0755 301 413

Facebook Comments

About lucian

Check Also

Lipsa inventar 2021

NumeSerie PorumbelALINA SI GABRIELA939332-21ANDREICA GHEORGHE1093416-21ANDREICA NICU1097024-21ANTIQUE TEAM044412-21ANTON PUSCUTA500901-21ASOLTANEI LIVIU1088860-21AUREL LUPASTEAN+SAVU1230025-21AYVIND ARHIEM3634-21BALINT IULIU1402-21BALINT IULIU1435-21BENY+NARCIS G200124-21BEZUSCA+OPREA+SBD3343453-21BEZUSCA+OPREA+SBD3343454-21BEZUSCA+OPREA+SBD3343461-21BIZGAN MIHAI371216-21BOCHIS …

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.